Logo PH DUET Słupsk

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH

SŁUPSK 21.05.2018

 

 1. Hurtownia DUET Słupsk - czyli administrator Twoich danych:

Przedsiębiorstwo Handlowe DUET Spółka Jawna

Ewa Lubarska Irena Tomasińska Karol Tomasiński

76 – 200 Słupsk, ul. Sportowa 3F

NIP 839 10 01 811; KRS 92495; REGON 770730699

 1. Dlaczego posiadamy Twoje dane:

  Jeżeli w naszej bazie znajdują się Twoje dane, to znaczy, że mamy bądź mieliśmy przyjemność ze sobą współpracować. Swoje dane podałeś nam dobrowolnie, w wybranym przez siebie zakresie. Podanie informacji było konieczne do realizacji umowy handlowej lub zapoznania się z ofertą naszej firmy. Część danych mogliśmy pozyskać z powszechnie dostępnych rejestrów oraz baz danych.

 2. Jakie informacje mogą być zawarte w naszej bazie danych:

  W naszej bazie mogą znajdować się dane takie jak: Imiona, Nazwiska, Adresy, Numery telefonów, Adresy e-mail, Nazwy firm, Adresy dostaw, Numery rachunków bankowych, Numery rejestrowe firm, Informacje o zawartych umowach oraz Warunki współpracy. Dane osobowe mogą dotyczyć właścicieli firm oraz pracowników bądź reprezentantów, jeśli takie dane zostały nam udostępnione.

 3. W jakim celu i jak przetwarzamy Twoje dane:

  Twoje dane były lub są nam niezbędne do wystawiania faktur sprzedaży, realizacji dostaw Twoich zamówień oraz do kontaktów z Tobą. Niezbędne są również w celach wymaganych prawem, takich jak prowadzenie księgowości czy sporządzanie raportów GUS. Dodatkowo, w trosce o jak najlepszą obsługę i zapewnienie Ci najlepszych ofert, przetwarzamy dane w celach statystycznych oraz marketingowych. Przetwarzanie może obejmować prognozowanie sprzedaży na podstawie historii naszej współpracy. Twoje dane są przez nas przetwarzane w formie elektronicznej oraz papierowej.

 4. Jakie są Twoje uprawnienia wobec posiadanych przez nas danych:

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz otrzymania ich kopii. Masz również prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wcześniej wydanej zgody. Jeżeli posiadasz wobec nas jakiekolwiek zobowiązania, nie możesz cofnąć zgody na przetwarzanie danych, w zakresie niezbędnym w procesie dochodzenia roszczeń. Jeśli uznasz, że Twoje dane przetwarzane są w sposób nieprawidłowy, masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.

 5. Komu możemy powierzyć Twoje dane:

  Jak każda firma współpracujemy z różnymi podmiotami zewnętrznymi. W naszym przypadku są to producenci towarów, hurtownicy, importerzy, kurierzy, firmy zajmujące się obsługą informatyczną, pośrednicy handlowi (akwizytorzy oraz reprezentanci firm współpracujących) oraz kancelarie podatkowe i prawne. W związku z tym nasi partnerzy mogą uzyskiwać Twoje dane, ale zawsze odbywa się to tylko w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji zawartych umów. Chcąc do minimum ograniczyć ryzyko przejęcia Twoich danych przez osoby nieupoważnione, podejmujemy współpracę tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami biznesowymi. Aby zaoferować Ci jak najlepsze ceny produktów, udostępniamy dane sprzedażowe wybranym producentom - dane te mogą zawierać informacje pozwalające Cię zidentyfikować. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych podmiotom, które nie mają związku z naszą działalnością gospodarczą. Nie przekazujemy Twoich danych do innych państw oraz nie sprzedajemy żadnych danych innym podmiotom.

 6. Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane:

  Twoje dane będą przechowywane tak długo, jak długo będzie to konieczne do wykonania wszystkich obowiązków wynikających z umowy oraz tych określonych w przepisach prawa. Następnie dane będą przechowywane w celach archiwalnych.

 

Pamiętaj, że zawsze DBAMY O TWOJE DANE !

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości - zapraszamy do kontaktu: biuro@phduet.pl telefon: 59 8429251

W kilku słowach o tym co robimy

Zajmujemy się dystrybucją oraz hurtową sprzedażą artykułów spożywczych. Naszą specjalizacją jest kawa, herbata, słodycze. Oferujemy również paczki świąteczne.

Godziny pracy od 7:30 do 15:00.

Telefon 59 842 92 51

e-mail biuro@phduet.pl

Przydatne informacje

Przydatne linki