O nas, dlaczego my?

PROFESJONALIZM

Wraz z rozwojem firmy poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, a także stale podnosimy kwalifikacje, aby zapewnić najwyższy standard usług. Skupiamy się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz logistycznych, a nasi przedstawiciele handlowi korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań sprzedaży mobilnej. Na bieżąco monitorujemy wszelkie zmiany prawne, przez co gwarantujemy bezpieczeństwo i profesjonalizm przy realizacji każdego zamówienia.

Logo PH DUET Słupsk

CENY

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zrozumieć jak istotne w handlu jest dopasowanie do wymogów rynku. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom regularnie wydajemy gazetkę promocyjną. Zależy nam, aby klient na bieżąco zapoznawał się z najnowszymi produktami i promocjami. Wraz z uznanymi producentami organizujemy akcje i pakiety odsprzedażowe, przez co nasza oferta jest atrakcyjna nawet dla najbardziej wymagających klientów. Na stałe współpracujemy z lokalnymi zrzeszeniami kupców i sieciami handlowymi.  Wiemy jak ważne jest zaufanie, dlatego stałym klientom oferujemy możliwość  skorzystania z kredytu kupieckiego. Mogą oni również liczyć na dodatkowe upusty i rabaty. Cechuje nas elastyczność i niezależność, przez co przy większych zamówieniach jesteśmy otwarci na negocjacje.

CZAS

Wiemy, jak cenny w branży FMCG jest czas. Dysponujemy niezawodną flotą samochodową, dzięki czemu gwarantujemy terminowe dostawy. Dla ułatwienia współpracy oferujemy również różnorodne sposoby składania zamówień. E-hurtownię - platformę do zakupów online, kontakt z konsultantem - osobisty, mailowy lub telefoniczny, a także współpracę bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

DOŚWIADCZENIE

Hurtownia spożywcza PH Duet powstała w 1995 roku. Ciężką pracą od ponad 20 lat dopasowujemy się do wymogów rynku, budując trwałe relacje z klientami. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, ciągle poszerzając naszą ofertę. 

Przedsiębiorstwo Handlowe "DUET" spółka jawna Ewa Lubarska, Irena Tomasińska, Karol Tomasiński

76-200 Słupsk, ul. Sportowa 3F

województwo pomorskie

NIP 8391001811

Regon 770730699

KRS 0000092495

W kilku słowach o tym co robimy

Zajmujemy się dystrybucją oraz hurtową sprzedażą artykułów spożywczych. Naszą specjalizacją jest kawa, herbata, słodycze. Oferujemy również paczki świąteczne.

Godziny pracy od 7:30 do 15:00.

Telefon 59 842 92 51

e-mail biuro@phduet.pl

Przydatne informacje

Przydatne linki